1. KOLO HALS-A, ČAKOVEC-MLAĐE KATEGORIJE

U nedjelju 04. listopada 2020. na Stadionu Mladost u Čakovcu pod organizacijom Atletskog kluba “Međimurje” nakon jučerašnjeg nastupa starijih kategorija održano je i 1. kolo Hrvatske atletske lige sjever za mlađe kategorije.

Naše sportaše limačice i limače pratio je trener Matej Tandarić. Sudjelovalo je 19. klubova iz regije sa 182 natjecatelja i 305 startnih mjesta.

U kategoriji limačica Ema Trogrlić osvojila je 2. mjesto u bacanju vortexa. Njezin hitac iznosio je 33,26 m.

Na 60 m uz vjetar nastupila je limačica Sara Kuhtić koja je osvojila 49. mjesto od 79. atletičarki. Dionicu je otrčala za 10, 83 sek uz vjetar (-1,8).

Limač Daniel Pinculić Ćorluka u disciplini vortexa zauzima 29. mjesto sa 12,09 m, dok je dionicu od 60 m otrčao za 11, 44  sek uz vjetar (-2,7) i zauzeo 43. mjesto od 53. atletičara.

Čestitke našim najmlađim natjecateljima i treneru Mateju.