4. kolo Hrvatske atletske lige sjever

17. lipnja  u Varaždinu na 4. kolu Hrvatske atletske lige sjevere, natjecali su se i naši atletičari u pratnji trenera Ivana Pucelja. I ovaj puta vratili smo se sa dvije medalje u kategoriji Limača i Limačica. Organizator natjecanja bio je Atletski klub Sloboda iz Varaždina. Sudjelovalo je 32. Kluba, iz regije sa 391 atletičara i atletičarki. Svi oni zajedno činili su 650 startnih mjesta.

Ema Trogrlić i Ivan Vojvoda ponjeli su kući brončane medalje iz bacanja vortexa za svoje godište.

U kategoriji  Limačica na 60 m iz visokog starta Katja Bošnjak osvojila je 20. mjesto sa rezultatom od 10,10 sek.

Ana Vlajčević istu dionicu otrčala je za 10, 50 sek i osvojila 29. mjesto.

Mila Drvenkar, naša najmlađa atletičarka 2010 godište, postavlja svoj novi osobni rekord na 60 m sa vremenom od 10, 63 sek.

U skoku u dalj Ana Vlajčević osvaja 31.mjesto sa skočenih 3,20 m a odmah za njom na 34. mjestu je Ema Trogrlić sa istim rezultatom od 3,20 m.

Katja Bošnjak sa 3,16 m osvojila je 37. mjesto., od 54 atletičarki kategorija Limačica ( 1-4 razreda).

Exif_JPEG_420 Mila Drvenkar

U bacanju vorteksa za godište 2009. Ema Trogrlić osvaja bronačanu medalju sa hicem od  24,20 m. U ukupnom poretku Limačica bila je 14. Mila Drvenkar, osvaja 17. mjesto sa bačenih 17,47 m.

Exif_JPEG_420

Djevočice su trčale u štafeti 4×60 m i osvojile 6. mjesto sa vremenom od  40, 01 sek.

Na 60 m iz visokog starta Ivan Vojvoda sa 9,53 sek osvaja 5. mjesto. Odmah za njim na 7. mjestu je Niko Vlajčević sa 9, 61 sek., Leon Šprem koji zauzima 15. mjesto sa rezultatom od 10,15 sek., i Josip Vojvoda koji sa rezultatom od 11,43 sek osvaja 25. mjesto.

U skoku u dalj u kategoriji limača,Leon Šprem  sa 3, 32 m osvaja11. mjesto,

U bacanju vorteksa, Ivan Vojvoda osvoja brončanu medalju sa hicem 41,59 m.

Niko Vlajčević 8. mjesto sa hicem od 33,89 m, a Josip Vojvoda zauzeo je 19. mjesto u bacanju vorteksa sa hicem od 24.55 m.

Dečki su u štafeti 4×60 m zauzeli 4 mjesto sa vremenom od 39,94 sek.

U kategoriji mlađih juniora Antonio Kosmat Jumić (OSI), osvojio je 3. mjesto na 300 m prepone (840/9.35/7) sa vremenom od 50,81 sek. Postavlja i svoj novi osobni rekor na 100 m sa vremenom od 12,90 sek, osvojivši 8. mjesto, te je napokon probio “Zvučni zid” ispod 13 sekundi na 100 m.