OTVORENO PRVENSTVO MEĐIMURJA U DVORANSKOJ ATLETICI-mlađi uzrasti

U nedjelju 27, sječnja 2019 u Prelogu održano je Otvoreno dvoransko  prvenstvo Međumurja u atletici u višeboju. Organizator natjecanja bio je Atletski klub “Međimurje” iz Čakovca. Na natjecanju sudjelovalo je 12 atletičarka i atletičara iz Kluba, u pratnji trenerice Paule Zrinjan i roditelja. Natjecali su se u četiri discipline: 40m, skok u dalj sa mjesta, bacanje medicinke od 1 kg i trčanja 130 m ili 260 m ovisno o godištu.

U kategoriji limačica u višeboju srebrne medalje osvojile su , Ema Trogrlić za (2009) godište i Mila Drvenkar  za (2010) godište.

Ema je u ukupnom poretku  osvojila 52 boda,

dok je Mila u svojoj kategoriji prikupila 65 dodova i time čvrsto zauzela 2. mjesto.

Atletičarke su u izvrsnoj formi te se nadamo još boljim rezultatima  u nadolazecoj sezoni. Također naši atletičari i atletičarke osvoji su:

KLARA NOVOSEL       11. Mjesto sa osvojenih 12 bodova

Kao šećer na kraju, moramo spomenuti da su u utrci na 260m sudjelovali i roditelji.

Čestitke tati Draženu Drvenkaru  na osvojenom 7. mjestu sa rezultatom 84,53sec., te tati Mariju Lovretinu na osvojenom 11. mjestu sa vremenom  92,45sec.

Djeca su izuzetno ponosna na nastup svojih roditelja što potvrđuje trenerica koja je sa djecom pratila utrku. Navijanje je bilo neopisivo, a atmosfera u dvorani napeta i uzbudljiva do samog kraja.

Još jednom čestitke svim natjecateljima!

Rezultati:Prelog rezultati