NATJECANJA KLUBA U 2019. godini HAS i HALS

PLAN NATJECANJA HAS 2019

Hrvatski atletski savez

 

Su 12.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. seniori-ke Zagreb (*)

Su 26.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, juniori-ke Zagreb (*)

Su 02.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, seniori-ke Zagreb (*)

Su 09.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, kadeti-kinje, ml.kadeti -kinje Zagreb (*)

Su 16.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. juniori-ke Zagreb (*)

Sr 20.02. Otvoreno prvenstvo Zagreba u dvorani Zagreb (ZAS)

Su-Ne 23.-24.02. Prvenstvo Hrvatske višebojima u dvorani Zagreb (*)

Su 02.03. Zimsko bacačko prvenstvo Hrvatske *

Ne 14.04. Kros “Sportskih novosti” Zagreb (SN/HAS)

Su 04.05. “Dinamo-Zrinjevac 2019” – međunarodni atletski miting Zagreb (DZ)

Su 11.05. Prvenstvo Hrvatske u štafetama *

Su 18.05. Međunarodni atletski miting AK Agram Zagreb (AGR)

Sr 22.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske, kadeti-kinje *

Su-Ne 25.-26.05. Prvenstvo Hrvatske u višebojima * H R V A T S K I A T L E T S K I S A V E Z 2

Su-Ne 01.-02.06. Kup i ekipno prvenstvo Hrvatske, juniori-ke *

Su-Ne 08.-09.06. Ekipno prvenstvo Hrvatske, seniori-ke *

Sr 12.06. 5. međunarodni noćni miting – Atletika pod zvijezdama Varaždin (SV)

Su-Ne 15.-16.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, kadeti-kinje, ml.kadeti-kinje *

Su-Ne 22.-23.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, juniori-ke *

Su-Ne 29.-30.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, mlađi juniori-ke *

02.07. Otvoreno prvenstvo Zagreba Zagreb (ZAS)

Sr-Če 31.07.-01.08. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, seniori-ke *

Po-Ut 02.-03.09. IAAF World Challenge Meeting ZAGREB 2019 Zagreb (CRO)

Su-Ne 07.-08.09. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, ml.seniori-ke *

Su-Ne 14.-15.09. Kup Hrvatske, seniori-ke *

Su 21.09. Kup Hrvatske, kadeti-kinje *

Ne 13.10. Zagrebački maraton Zagreb (ZAS)

Su 02.11. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u krosu

 

 

PLAN NATJECANJA HALS-a 2019.

Hrvatska atletska liga sjever

 

 

VRSTA NATJECANJA       DATUM            DAN     KATEGORIJE               MJESTO          ORGANIZATOR

1.kolo HALS-a                    07.04.2019.        ne             svi                               Varaždin          AK„“Sloboda“

2.kolo HALS-a                      13.04.2019.      su              svi                               Varaždin          „Mali atl.klub“

3.kolo HALS-a                    05.05.2019.       ne              svi                               Čakovec           AK„Međimurje“

4.kolo HALS-a                     19.05.2019.       ne              svi                               Čakovec           AK“Međimurje“

5.kolo HALS-a                    01.09.2019.       ne              svi                               Čakovec           AK„Međimurje“

6.kolo HALS-a                     29.09.2019.       ne             svi                               Varaždin          “Mali.atl.klub“

7.kolo HALS-a                    05.10.2019.       su              svi                               Varaždin          „Mali atl.klub“

8.kolo HALS-a                    12.10.2019.       su               svi                               Varaždin          AK„Sloboda“