POJEDINAČNO PRVENSTVO HALSA

14. listopada  u Varaždinu, održano je Pojedinačno prvenstvo Hrvatske atletske lige sjever. Natjecali su se i naši atletičari u pratnji trenera Ivana Pucelja. Organizator natjecanja bio je  AK “Sloboda” iz Varaždina. Sudjelovalo je 29 kluba iz regije sa 512 atletičara i atletičarki. Svi oni zajedno činili su 790 startnih mjesta.

U kategoriji  Limačica na 60 m iz visokog starta Katja Bošnjak osvaja 25. mjesto sa rezultatom 10,38 sek, odmah iza nje je Franka Horvat sa rezultatom 10,39 sek,.

Ana Vlajčević osvaja 33. mjesto sa vremenom od 10,58 sek, Sara Kuhtić 38. mjesto 10, 74 sek.

Mila Drvenkar 42. mjesto sa vremenom od 10, 83 sek. Natjecalo se 74. atletičarke u kategoriji limačica.

U bacanju vorteksa Mila Drvenkar  osvaja 12. mjesto sa hicem  od 23,37 m.

U disciplini skok u dalj, limačica Franka Horvat zauzima 44. mjesto sa skokom od 3,27 m, Ana Vlajčević 39. mjesto sa 3.10 m, Kata Bošnjak zauzima 47. mjesto u  skoku u dalj sa 2,90 m i postavlja svoj novi osobni rekord. Sara Kuhtić osvaja 62. mjesto sa 2,41 m.

U štafeti 4×60 m visoki start, limačice osvajaju 11. mjesto sa vremenom od 40,18 sek.

Na 60 m iz visokog starta u kategoriji limača, Leon Šprem sa 11,04 sek osvaja 24 mjesto, dok je u skoku u dalj osvojio  23 mjesto sa skokom od 3,12 metra.

U kategoriji mlađih kadetkinja Tanja Tomić na 60 m osvaja 17. mjesto sa rezultatom od 9,05 sek, a Nika Račić 26. mjesto sa vremenom od 9, 35 sek. U skoku u dalj Tanja Tomić je osvojila 8 mjesto sa 4,40 m, a Nika Račić 17. mjesto sa skokom od 4,11 m.

U kategoriji starijih kadetkinja, na 200 m., Buga Ema Štefanac osvaja 7.  mjesto sa vremenom od 28,53 sek. a, Pamela Fauković 12. mjesto sa vremenom 28,79 sek. Djevojke su postavile svoje nove osobne rekorde.

Laura Kuhtić osvaja 26. mjesto sa vremenom od 31, 36 sek.

U kategoriji mlađih juniora Antonio Kosmat Jumić (OSI), na 300 m prepone osvaja 4. mjesto sa vremenom od 49,38 sek, dok je na  200 m osvojio je 10. mjesto  za 25,57 sek i postavio svoje nove osobne rekorde u obadvije discipline.

Seniorka Paula Zrinjan  natjecala se na 100 m i skoku u dalj. Na 100 m osvaja 5. mjesto, dok je u skoku u dalj osvojila 2. mjesto i srebrnu medalju.

Senior Filip Ćelepirović na 100 m osvaja 5 mjesto sa vremenom od 12,60 sek.