ERSTE PLAVA LIGA – HANŽEKOVIĆEV MEMORIJAL

U Zagrebu se u utorak, 03. rujna 2013. uz Hanžekovićev memorijal održalo finale Erste Plave Lige, natjecanje za učenike od 4. do 7. razreda u organizaciji AK Agram.

Učenice – 4.r.

U finalu na 60 m Barbara Račić je osvojila 3. mjesto s vremenom 9,39 sek te je pred punim stadionom Mladosti primila brončanu medalju. Na 300 m Buga Ema Štefanac je osvojila 5. mjesto s vremenom 52,57 sek.

U skoku u dalj (zona) Barbara Račić je osvojila 3. mjesto s preskočenih 3,86 m, a Buga Ema Štefanac je osvojila 10. mjesto s preskočenih 3,40 m.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Učenici – 4.r.

U skoku u dalj Ian Hriberski je osvojio 6. mjesto s preskočenih 3,80 m.

Učenice – 5.r.

U skoku u dalj (zona) Roko Spaseski Baburek je osvojio 3. mjesto s preskočenih 4,32 m, a na 300 m nije startao.

Učenice – 6.r.

Na 60 m Ema Telišman je osvojila 5. mjesto s vremenom 8,90 s, a u skoku u dalj (zona) je osvojila 4. mjesto s preskočenih 4,45 m.