PH VIŠEBOJ

I proteklog vikenda atletičarke Samobora ponovno su bile uspješne na natjecanjima.

Ema Telišman je nastupala u Varaždinu na Prvenstvu Hrvatske u višeboju i osvojila odlično 6. mjesto. Ema se natjecala u šest atletskih disciplina (vis, kugla, dalj, 100 m s preponama, 60 m i 600 m) te pokazala da je vrlo dobra i svestrana atletičarka.

Tina Šmid (na fotografiji)  nastupila je na spomen utrci za Rudolfa Perešina, u sklopu velike manifestacije “18. susreti za Rudija”, koja se održava u Gornjoj Stubici. Taj cjelodnevni događaj posvećen je u čast pokojnom heroju Domovinskog rata, poznatom hrvatskom pilotu, Rudolfu Perešinu. Nakon glavne utrke, u kojoj je pobijedio Matija Grabrovečki, inače prvak Hrvatske u maratonu, bile su organizirane učeničke utrke u kojoj je u kategoriji 7. i 8. razreda Tina Šmidzauzela prvo mjesto. Spomenut ćemo još da je u kategoriji 3. i 4. razreda nastupila i Nika Šmid i zauzela odlično 10. mjesto.