PP HALS-a mlađe kategorije

18,10.2015 održano je i posljednje Pojedinačno prvenstvo Hrvatske atletske lige sjever za mlade kategorije.
Na natjecanju je nastupilo je 7 naših atletičara u kategoriji limača i mlađih kadeta i kadetkinja.

S obzirom da je sam kraj sezone i da su naši atletičari imali već puno nastupa ove godine rezultati su bili jako dobri….

U kategoriji limača i limačica nastupili su Dominik i Borna Matić oboje na 60 metara i u skoku u dalj. Dominik je osvojio 24. mjesto sa 2.99 m, a njegov mlađi brat 27. mjesto sa 2.18 m…Moramo naglasiti da je Borna tek 2008 godište i da je bio jedan od najmlađih natjecatelja na natjecanju.

Matići su trcali i 60 metara. Dominik je ušao u cilj sa 25 mjestom sa rezultatom od 10.66 sek., dok je Borna trčao 13.81 i osvojio 37 mjesto.

U kategoriji mlađih kadetkinja imali smo 2 predstavnice.Barbara Račić zauzela je 14 mjesto na 60 m sa rezultatom od 9.40 sek., a na 400 metara bila je 22 sa rezultatom 1.17.70
odlična je bila i Buga Ema Štefanac na 60 metara sa 9.05 sek. i osvojenim odličnim 9 mjestom.

U kategoriji mlađih kadeta nastupali su Lovro Domotorffy Žibrat ,Roko Spaseski Baburek i Lovro Kufrin.

Lovro Domotorrfy trčao je 60 m za 9.93 sek i osvojio 20 mjesto. U skoku u dalj je bio 19 sa 3.78m.

Roko Spaseski Baburek trcao je 80 m s preponama 14.95 i osvojila odlično 5 mjesto dok je u skoku u dalj bio 15 sa 4.07 m.

Lovro Kufrin trcao je disciplinu 400 metara i osvojio 11 mjesto sa rezultatom od 1.15.04.