Pojedinačno prvenstvo – 1 zlato, 2 srebra i 1 bronca

10. listopada 2009. godine Atletski klub „Samobor 2007“ ,ponovo je nastupio u Varaždinu na pojedinačnom prvenstvu. Organizator  manifestacije je bila  Hrvatska Atletska Liga Sjever. Natjecanje se održavalo na stadionu „Sloboda“, sa početkom u 12.00 sati. Takmičenje je započelo bacačkim disciplinama uz lijepo sunčano vrijeme. Ovaj put najviše ćemo istaknuti Magdu Relić koja je osvojila zlatnu medalju u bacanju vortexa, sa bačenih 36,50 m. Drugo plasirana je Dolores Ćosić , osvojivši srebrnu medalju sa bačenih 35,96m. U bacanju vortexa Leon Koražija osvojio je drugo mjesto i srebrnu medalju za bačenih 40,50 m. Također ćemo istaknuti Filipa Kufrina koji je na 200m za 32,15 sek osvojio treće mjesto i  brončanu medalju, koja će mu ostati u dragom sjećanju jer napušta limače i od iduće godine nastupat će za mlađe kadete.

Na 60 m su nastupile Ozana Bedeničić  (8.mjesto), Dora Španović (17. mjesto), Ira Svea Čumbrek (22.mjesto), Lucija Milaković (23.mjesto), Barbara Račić (25.mjesto), Dora Pavliša(27.mjesto), Petra Šimrak(30.mjesto).

Na 200 m nastupile su Lucija Žganjer (8.mjesto), Arianna Dukić (12.mjesto), Emanuela Mažar (13.mjesto).

Skok u dalj sa platforme Ema Telišman (13.mjesto), Dora Katušić (19.mjesto).

U vortexu  su nastupile Magda Relić ( 1.mjesto), Dolores Ćosić (2.mjesto), Hana Erbežnik (13.mjesto), Marta Šimrak (14.mjesto), Barbara Oršić (15.mjesto). Djevojke su štafetu  4×100 m završile sa 6.mjestom i poboljšale rezultat za 2 sekunde ( 01:03,69).

Na 60 m  (naša nova nada)- nastupio je Damjan Lacković (7.mjesto) , Franko Stanić (14.mjesto), Kruno Fadljević (24.mjesto), Luka Kovačić (28.mjesto), Marko Posavec (28.mjesto).

Na 200 m Filip Kufrin ( 3.mjesto), mlađi brat Lovro Kufrin (10.mjesto), Antonio Jumić (11. mjesto)

U skoku u dalj po prvi puta u toj disciplini, nastupio je  Marin Muheljić ( 10.mjesto), a u vortexu Leon Koražija ( 2.mjesto) i Luka Janković (6.mjesto). Dečki su štafetu 4×100 m otrčali za 01:03,27 , poboljšali rezultat za još 2 sekunde i osvojili 4 mjesto.

Stariji kadeti Lovro Librić, Antonio Žganjer, Filip Koražija i Matija Fabek (mlđ. kadet) nastupili su u štafeti 4×300 m i osvojili 4.mjesto.

U konkurenciji 15 klubova iz regije sjever –BJ – Bjelovar,DZ- Dinamo-Zrinjevac, JAS-JAK Jasenovac ,KK-Karlovac, KŽ – Križevci, MČ- Međimurje-Čakovec, MZ- Mladost-Zagreb, MS -Mursko Središće, NED-Nedelišće, NG- Nova Gradiška, PLK-Podravka list, Koprivnica,  VŽ- Varaždin,  VG- Velika Gorica, VRB- Vrbovec, ZAG- Zagreb  ULIX, tokom 2009 godine , AK“Samobor 2007“  postigao je izvanredne rezultate na natjecanjima.