POJEDINAČNO PRVENSTVO ZA MLAĐE SENIORKE

Na Zagrebačkom stadionu Mladost, ovoga vikenda, 8. i 9. rujna, održano je Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za mlađe seniore i seniorke, na kojemu je nastupilo troje naših mladih atletičara. Iako još nisu seniori, odlučili su se natjecati u starijoj kategoriji i time otvoriti sezonu jesenskih natjecanja.
Prvoga dana nastupale su Tara Glaser i Ana Erceg: Tara je skakala troskok dok je Ana trčala 100m prepone. 10, 71m je najdulji skok koji je ovaj vikend ostvarila Tara, a 16, 97 sekundi je vrijeme s kojim je Ana došla na 4. mjesto.
Drugoga dana ekipa se povećala, curama se pridružio Filip Koražija, koji je kasnije poveo utrku na 800m. Nažalost završio je utrku tek 9., iako je nakon ljetnog odmora 2:02,80 dosta dobar rezultat. Ana se okušala u disciplini 200m i ostvarila vrijeme 28,39 sekundi čime je zauzela 12. mjesto. Zvijezda dana bila je Tara Glaser koja se svojim skokom od 4, 92m vrlo približila svome osobnome rekordu (5,00m) i osvojila 7. mjesto u ukupnom poretku.