UTRKA GRADA KOPRIVNICE

MEĐUNARODNA ATLETSKA UTRKA

34. međunarodna atletska utrka grada Koprivnice, održana je 18.studenog sa početkom u 9.30 h. Pokrovitelj utrke bio je Grad Koprivnica, a organizator je “Zajednica športskih udruga Grada Koprivnice” u suradnji sa Obrtničkom školom Koprivnica i atletskim sucima grada Koprivnice.Start i cilj bili su na Zrinskom trgu, a staza utrke prolazila je gradskim ulicama,trgovima i Gradskim parkom. Natjecatelji su trčali kružnom stazom po propozicijama  Organizacijskog odbora.

Za atletski klub Samobor 2007 sudjelovali su Barbara  Račić i  tata Krešo Račić , Lovro  i Filip Kufrin. Najbolji naš atletičar osvojio je 2. mjesto i srebrnu medalju na 1200 m, a to je Filip Kufrin. Barbara je trčala na 400 m i osvojila 6. mjesto od 53 natjecateljice, a Lovro 7. mjesto od 89 natjecatelja. Tata Račić je u utrci veterana na 5600 m zauzeo odlično 8. mjesto. Bravo tata!