PP HALS-a STARIJE KATEGORIJE

ŠEST MEDALJA ZA STARIJE SAMOBORSKE ATLETIČARE

U subotu, 13. listopada 2012. u Varaždinu, na stadionu Sloboda održalo se Pojedinačno prvenstvo Hrvatske atletske lige sjever za starije kategorije na kojem je nastupilo i naših osam atletičara. Unatoč lošem vremenu, nitko se u Samobor nije vratio praznih ruku – svima su oko vrata sjale medalje.

Mlađa juniorka Ana Erceg osvojila je srebro na 100 m s preponama s vremenom 16,28 dok je na bacanju koplja bila 7. s prebačenih 21,15 m.

Starija juniorka Tara Glaser osvojila je srebro na skoku u dalj s preskočenih 4,99 m dok je na bacanju koplja bila 4. s prebačenih 11,64 m.

U kategoriji žena, Jasmina Erceg je na 400 m osvojila broncu s vremenom 1:08,84.

Kod mlađih juniora na 1500 m trčao je Filip Kokražija i s vremenom 4:34,99 osvojio broncu.

Na 100 m, u kategoriji muških, Marko Vinčić osvojio je zlato s vremenom 11,59, a Vedran Dömötörffy je s vremenom 13,14 bio 6.

U skoku u dalj u kategoriji muških natjecao se Vedran Dömötörffy i s preskočenih 4,37 m osvojio srebro.

Čestitke svima i nadamo se da će i slijedeće sezone biti ovako uspješni.