11 medalja iz Varaždina

Samoborci su u Varaždinu osvojili 5x prvo mjesto, 3x drugo mjesta i 3x treće mjesto!

U subotu 10.travnja 2010. na stadionu „Sloboda“ u Varaždinu , održavalo  se natjecanje 1. kolo Hrvatske Atletske Lige Sjever sa početkom u 11.00h. AK „Samobor 2007“ nastupio je u mlađim i starijim kategorijama. Pod stručnim  vodstvom trenera Blaža Jankovića i trenerice Ane Vranić, ovaj put naglasak stavljamo na  limače koji su u ekipnom poretku osvojili 1. mjesto.

Damjan Lacković 1.mjesto 60m, Marin Muheljić 2.mjesto 60m, Luka Janković 1 mjesto vortex, Leon Koražija 2. mjesto vortex, Franko Stanić  11. mjesto 60m, Antonio Jumić – 400m 13 mjesto, Lovro Domotorffy -Žibrat skok u dalj 11. mjesto, a u štafeti 4×100  dečki su osvojili  2.mjesto .

Za limačice su natjecale se: na 60 m Dora Španović 10. mjesto, Ira Svea Čumbrek 17. mjesto, Barbara Račić 22. mjesto. Na 400 m Emanuela Mažar sa osvojenim 7.mjestom,  u skoku u dalj Dora Katušić osvojila je 6.mjesto, Ema Telišman 11.mjesto i Nora Žokalj 17. mjesto. U vortexu su nastupile Dolores Ćosić 1.mjesto i Hana Erbežnik 3.mjesto. U štafeti 4×100 osvojile su 3. mjesto.

Naše mlađe kadetkinje na 80m prepone po prvi put su nastupile u toj disciplini. Andrea Ladišić, osvojila je 1.mjesto, Ozana Bedeničić 3. mjesto i Katarina Fabek 4.mjesto. Na istoj diciplini Filip Kufrin osvojio je 5.mjesto, a Matija Fabek 6.mjesto. U kategoriji mlađe kadetkinje vortex je bacala Magda Relić i osvojila 7.mjesto. Djevojke su štafetu4x100 završile sa 6.mjestom.

Naš stariji kadet Filip Koražija u disciplini 300m osvojio je 1.mjesto.

U nedjelju 11.travnja 2010.  se održavalo natjecanje za  starije kategorije. Za klub su nastupile Ida  Dančulović na 200m sa osvojenim 6. mjestom i trenerica Ana Vranić također na 200m i osvojenim 8. mjestom. Filip Koražija za mlađe juniore nastupio je u disciplini 100m i osvojio 9. mjesto, a Lovro Librić je bio diskvalificiran , radi krivog starta.