5. kolo HALS-a

U organizaciji športskog atletskog kluba „Varaždin“ 08.listopada 2010. na   stadionu SRC“Sloboda“  održano je 5. kolo Hrvatske atletske lige sjever. Natjecanje se održalo prema pravilima i propozicijama HAS-a i HALS-a. Sudjelovalo je 17 klubova iz regije sa 337 natjecatelja i  411 startnih mjesta.

Uz pratnju trenerice Ane Vranić i trenera Blaže Jankovića ,“Atletski klub Samobor 2007 „uspješno je nastupio na atletskim borilištima.

U kategoriji limača i limačica na 60 m nastupili su :Patrik Pavlin( 4.mjesto), Damjan Lacković ( 6.mjesto),Lovro Kufrin (26 . mjesto), Ana Fresl ( 6. mjesto), Ema Telišman (11.mjesto).

U disciplini  400m Ariann Dukić osvojila je (9.mjesto) , Antonio Jumić (10.mjesto).

U disciplini skok u dalj natjecale su se ;Dora Pavliša(4 .mjesto), Dora Španović (  8.mjesto), Marin Muheljić (8 .mjesto), Lovro Domotorfy (14 .mjesto), Adam  Sladetić ( 15. mjesto) .

U bacanju vorteksa najbolji su  bili Dolores Ćosić ( 1.mjesto) i Hana Erbežnik ( 3.mjesto), te Leon Koražija (1.mjesto) ,Antonio Jagodić (5.mjesto)

U štafeti 4x100m limači su osvojili 1 mjesto ,a limačice 2.mjesto.

U kategoriji mlađih kadetkinja i kadeta ; Andrea Ladišić na 80 m prepone osvojila je (4.mjeesto), Ozana Bedeničić ( 10.mjesto), Luka Jnković (8 .mjesto).

U skoku u dalj natjecala se Ivana Skočibušić (8 .mjesto), a u bacanju vorteksa Magda Relić (7 .mjesto). Djevojke su štafetu 4×100 završile sa 4 . mjestom.

Na 600 m Filip Kufrin osvojio je 5.mjesto, dok je stariji kadet Filip Koražija na 300m osvojio je 2.mjesto.

09.listopada 2010 za Ak „Samobor 2007“ u disciplini 300m mlađa juniorka  Tara Glaser osvojila je 7.mjesto i mlađi junior  Lovro Librić 4.mjesto.

Na kraju sezone Hrvatske atletske lige sjever ( 16. klubova iz regije), u ekipnom poretku limači su na 3.mjestu, limačice na 4.mjestu, mlađe kadetkinje 6.mjesto, mlađi kadeti 12.mjesto, stariji kadeti  9.mjesto,  mlađe juniorke 10.mjesto, mlađi juniori 8.mjesto, starije seniorke 9.mjesto.