Pojedinačno prvenstvo HALS-a

U subotu 16.listopada 2010.  na stadionu „Sloboda“  u Varaždinu u organizaciji športskog atletskog kluba Varaždin održalo se pojedinačno prvenstvo Hrvatske atletske lige sjever. Prije početka natjecanja održano je proglašenje najboljih ekipa u 2010. godini. Atletski klub „Samobor 2007“ u kategoriji limača osvojio je 3.mjesto, za koje su zaslužni treneri Blažo Janković i trenerica Ana Vranić.

Natjecanje je počelo sa izvanrednim rezultatom  limača Leona Koražije u bacanju  vorteksa, koji je bacio 49,42 metra i postavio  novi rekord u kategoriji limača, osvojivši zlatnu medalju. Također limačica Dolores Ćosić bacila je 38,53 m i osvojila još jednu zlatnu medalju u nizu, a za njom Dora Španović sa 27,54 m  i brončanu medalju. Na 60m za 8,91 sek. Patrik Pavlin dotrčao je i osvojio brončanu medalju, dok je na  300m prepone, stariji kadet Filip Koražija osvojio srebrnu, a Antonio Žganjer brončanu medalju.

Limačice Ana Fresl, Dora Španovi, Arianna Dukić i Dolores Ćosić u štafeti 4x100m izborile su brončanu medalju isto kao i  limači u postavi Luka Janković, Patrik Pavlin, Marin Muheljić i Damjan Lacković.

Ostali natjecatelji AK“Samobora 2007“ također su osvojili odlična mjesta i poboljšali osobne rezultate. Tako je limačica Ana Fresl na 60 m  osvojila 6.mjesto , a limač Damjan Lacković  5. mjesto, Marin Muheljić 8.mjesto.

Na 200m  Arianna Dukić 10.mjesto, Emanuela Mažar 13.mjesto,Ema Telišman 15 mjesto. Na 200 m limač Antonio Jumić  16.mjesto i Lovro Kufrin 18. mjesto.

Na skoku u dalj limačica  Dora Pavliša osvojila je  7. mjesto, Jana Hrs 8.mjesto ,a limači Marko Stipe Posavec 9. mjesto, Lovro Domotorffy Žibrat 12.mjesto i Adam Sladetić 14.mjesto.

Limačica Hana Erbežnik u vortexu je osvojila 6 mjesto, Antonio Jagodić 4.mjesto,Luka Janković 5.mjesto i Roko Sedlar 10. mjesto.

Mlađa kadetkinja Andreja Ladišić na 60m osvojila je 26.mjesto. Mlađi kadeti Filip Kufrin osvojio  je 7.mjesto na 300 m a, Marcel Celižić 14.mjesto.

U nedjelju 17.10.2010. u pratnji trenera Blaže nastupio je Lovro Librić na 300m prepone i osvojio je drugo mjesto na pojedinačnom prvenstvu HALS-a.