4. kolo HALS-a

U organizaciji  Atletskog kluba „Međimurje“ 29.svibnja 2010. na   stadionu SRC“Mladost“  održano je 4. kolo Hrvatske atletske lige sjever. Natjecanje se održalo prema pravilima i propozicijama HAS-a i HALS-a. Sudjelovalo je 17 klubova iz regije sa 361 natjecatelja i startnih mjesta.

AK“Samobor 2007“ uspješno je nastupio na atletskim borilištima. Damjan Lacković i Ana Fresl na 60m u kategoriji  limača i limačica osvojili su 3. mjesto. U istoj disciplini Franko Stanić( 6.mjesto), Ira Svea Čumbrek (10. mjesto).

Na 200 metara trčale su Arianna Dukić (11.mjesto), Emanuela Mažar (13.mjesto), Dora Pavliša ( 20.mjesto).

Od mlađih limača na 200m nastupio je Antonio Jumić (16 mjesto) i Lovro Kufrin(20.mjesto).

U skoku u dalj najbolja u klubu je bila Laura-Mirela Sebastjan ( 8.mjesto), Dora Katušić (12.mjesto), a za limače nastupio je Marko-Stipe Posavec ( 10.mjesto), dok je 130g vortex bacala Hana Erbežnik  (8. mjesto). Štafetu 4×100 limačice su završile na 5. mjestu a limači na 6.mjestu.

Na 60m nastupile su mlađe kadetkinje Ozana Bedeničić( 15.mjesto) i Andrea Ladišić(18.mjesto), dok je mlađi kadet Filip Kufrin na 300m dobio crveni karton te je  diskvalificiran radi  krivog starta.

U nedjelju 30. svibnja2010. nastupilo je 117 natjecatelja iz 13 klubova regije .

Mlađa juniorka Tara Glase osvojila je 5. mjesto u skoku u dalj sa 4,39m.Mlađi junior Lovro Librić na 100m , 5.mjesto, sa vremenom od 12,53 sek. a , Antonio Žganjer u disciplini 300m prepone i osvojio izvanredno 2.mjesto sa vremenom od 46,45 sek. U disciplini 200m starija juniorka Ida Dančulović osvojila je 5.mjesto sa vremenom od 27,67 sek.