Prvenstvo HR u višebojima

21. i 22. svibnja 2010. na stadionu SRC „Mladost“ u  Čakovcu ,održavalo se  prvenstvo Hrvatske  u višebojima. Organizator je bio atletski klub  Nedelišće u suradnji sa Hrvatskim atletskim savezom.

U subotu  21. svibnja, nastupili su limači i limačice na četveroboju koji se sastoji od 60m, skok u dalj, vortex, 400m.

Za atletski klub „Samobor 2007“ kategorija limačice- natjecala se Dolores Ćosić koja je u konačnici osvojila 1.mjesto i zlatnu medalju. Arianna Dukić ( 12. mjesto) i Dora Pavliša (15.mjesto). Limače su predstavljali  Damjan Lacković (8.mjesto), Marin Muheljić ( 11.mjesto) i Franko Stanić ( 12. mjesto).

Sve ostale kategorije natjecale  su se u  subotu i  nedjelju zbog većeg broja disciplina. Mlađi kadeti Filip Kufrin i mlađa kadetkinja  Andrea Ladišić nastupili su u petoboju ( 60m,skok u dalj, vortex, 80m prepone, 600m) . U ukupnom poretku Andreja je osvojila (8. mjesto), a Filip ( 12. mjesto).

Na osmoboju ( 100m,skok u dalj, kugla 5kg, 400m,110 prepone,skok u vis,koplje 700g,1000m) nastupio je Lovro Librić i osvojio ( 5.mjesto).